jazyky Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Quiksilver

Quiksilver příběh je o vztahu mezi jezdci a naše produktya každý Quiksilverzkušenost by měla pocit, jako chůze do surf shop,a vonící vůně vosku a nové deskyQuiksilver značky posláním není o tom, nabízí nejnovější gadget nebo trendy oblečení, je to asi poskytovat své zákazníky s těmi správnými nástroji, aby dobýt covýzvu, že jste si vybrali.

Quiksilver našel jeho kořeny v hudbě, umění a životního stylu na pláži a surfováníkomunitySportovců, jako skateboard legenda Tony Hawka 9-mistr světa surfař,Kelly Slaterjsou platná hrdinové,jejichž úspěchy a vstup inspirovat

Quiksilverzávazek k vytvoření nejlepšího v obuvihodinekbrýlíoblečeníoblekya high-výkonbatohypřevodové tašky a zavazadla taškyTyto sportovce a Quiksilver nadáleposouvat hranice má být nejlepší ve svém oboru.

Je Quiksliver muži a dámské oblečení linky nám připomíná ty slunci-promoklý letnídny na pláži a pozoroval, jak surfovat přijít, zatímco visí ven s přáteli náš oblíbený.Lehká konstrukce šaty Quiksilver je pro ženy, pletenétkané topy a džínovina nabízíležérníale přesto ženský vzhled. A zatímco značky Quiksilver pánské košilešortky asandály desky mají stanovena-zpět, pohodlný designQuiksilver také ví, že topředstavuje konkurenční životní styl a vytváří oblečení a obuvi, které mohou mít nahardcore surfařským pronásledování.

Quiksilver tašky ztělesňují jízda na prkně kultury, která je jádrem Quiksilver značky ajejich batohypytle, kufry a tašky posel jsou vnímány jako nástroje pro odhalování,vyjadřovat a rozšiřovat svůj osobní stylQuiksilver logo ztělesňuje ducha hory a Wavea je především o životní stylcit a cesty.

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry