jazyky Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Diesel

Renzo Rosso vytvořil značku Diesel v roce 1978, si vybírat jméno, protože to je snadné pochopit, vyslovoval stejnou cestu po celém světě, a má robustní pocit o tom, v té době byl také považován Diesel "alternativní energie", tak to byl reprezentativní alternativa chuť v oblečení pro volný čas. V roce 1985 zahájila své první diesel 'Pro úspěšný život' reklamní kampaň v roce 1991 a okamžitě se stanoví pověst inovativní marketing. Diesel je první vlajkové obchody v New Yorku, Římě a Londýně, se otevřel v roce 1996.
Diesel je inovativní mezinárodní návrhářská společnost, vyrábějící široký-sahat kolekci džín, oblečení, blízcí, a příslušenství. Diesel je lídrem v oblasti průkopníkem nových stylů, materiálů, výrobních postupů a kontroly kvality, aby byla zaručena vynikající produkt. Společnost je přítomna ve více než 80 zemích.
Diesel oděvního designu nesleduji stanovené trendy. Thay je do značné míry ovlivněn módním výstřelkům, je inovativní a někdy trochu radikální, ale vždy ukazuje pečlivou pozornost k detailu, a zaměřit se na výběr kvalitních materiálů a výrobních metod. Diesel boty, oblečení Diesel, Diesel a sluneční brýle Diesel kolekce hodinek účinně předcházet trendy a nereagují na ně s trvalým důrazem na kvalitu.

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry