jazyky Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Kdo jsme

West Outlet začal v roce 2004 jako malý obchod s americkým oblečením v centru Prahy. V České republice je o značkové oblečení z USA nemalý zájem a tak jsme jej chtěli zpřístupnit i mimopražským příznivcům kvalitního oblékání. V červnu 2008 jsme tedy založili internetový obchod West Outlet.cz. Z něho se brzy stal přední prodejce značek POLO Ralph Lauren, Tommy Hilfiger a GAP v ČR. Košile, polokošile, mikiny, svetry a další kusy oblečení z našeho sortimentu jsme rozesílali do celé České republiky i na Slovensko.

Zájem o naše oblečení záhy přesáhl hranice bývalé federace. V září 2009 jsme tedy spustili anglickou verzi na doméně www.WestOutlet.eu, rozšířili sortiment o značky jako Abercrombie & Fitch, Hollister či Victoria's Secret a začali jsme prodávat do celé Evropy. Postupně nadále rostla naše nabídka, jak co se týče značek, tak zboží. V současnosti je WestOutlet.eu jedním z nejúspěšnějších internetových obchodů v Evropě s pravděpodobně největší nabídkou amerického značkového oblečení mimo USA. Postupně se mění naše zaměření a soustředíme se stále více na oblečené pro mladé. Tedy na americké značkové oblečení pro surf, skateboard, snowboard, street módu a hip hop.  Konkrátně značky Aéropostale, Ecko, American Eagle, Quiksilver, GAP, Guess, Old Navy, Roxy, Rocawear, Banana Republic, Nautica, Oxbow, Billabong, Rip Curl, Hurley, Volcom, O’Neil, DC, Under Armour, Fox, Etnies, Reef, Vans, Ralph Lauren, U.S. Polo Assassin a další.

Rok 2010 je pro WestOutlet skutečně zlomový. Kamenná prodejna v Praze ve Spálené ulici a internetové obchody se rozdělili na 2 samostatné jednotky. Prodejna ve Spálené bude nadále operovat pod zavedenou značkou WestOutlet, s námi však má již pramálo společného.

My, internetový obchod, jsme se spojili s naším největším dodavatelem v USA a stali jsme 100% americkou firmou. To nám umožní další růst a tedy budeme moci nabídnout vám, naším zákazníkům, ještě větší výběr, více značek, větší sortiment a v neposlední řadě ještě lepší ceny. To je naším přáním a cílem.

Protože model poskytovat služby v mateřském jazyce našich zákazníků se osvědčil, brzy plánujeme spustit další jazykové verze na národních doménách, v první řadě především evropských zemí. Staneme se tak vskutku mezinárodní firmou. Budeme schopni nabídnout našim zákazníkům v Evropě a ve světě potěšení z nákupu amerického zboží, které je v těchto zemích často nedostupné. A budeme tak činit v jejich mateřském jazyce, jazyce kterému rozumí. A za ceny kterým "rozumí".

Pro vás, naše české zákazníky, se prakticky nic nemění. Nadále budeme eshop na doméně www.WestOutlet.cz provozovat v českém jazyce, včetně zákaznického servisu a veškeré komunikace s vámi. Dokonce věříme, že vám budeme schopni nabídnout ještě lepší zákaznický servis než doposud. Prostě, s námi se vždycky domluvíte.

Budeme rádi, pokud se na stránkách našeho staronového internetového obchodu chvíli zdržíte. Máme Vám jistě co nabídnout! A nezapomeňte, jsme tu pro vás. Tedy, pokud máte jakoukoliv, pochvalnou i kritickou, připomínku k naší práci, pokud máte nějaké přání, nebo byste rádi u nás viděli vaši oblíbenou značku, kterou zatím neprodáváme, prostě cokoliv máte na srdci, dejte nám to vědět. Budeme rádi.

Protože chceme být ještě lepší!

 

Všechny stránky