jazyky Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

5 dobrých důvodů proč nakupovat u WestOutletu

Záruka pravosti

Naši zákazníci vědí, že my můžeme svým zákazníkům garantovat originální původ našeho zboží. Upřímně, s touto obavou se setkáváme pouze v ČR, případně zemích východní Evropy. Zákazníky ze západních zemí, Japonska nebo Austrálie něco takového asi ani nenapadne. Je to jaksi samozřejmé. My však chápeme, že zde tato obava existuje, a proto to zde zmiňujeme. Ano, prodáváme pouze originální zboží!

Mimořádně příznivé ceny

Dovoz oblečení z USA obnáší hodně starostí, tedy i času, který je takové činnosti třeba věnovat. Je třeba mít v USA dlouhodobě budované a dobré kontakty. To ryze české eshopy většinou nemají. My tento problém nemáme. My nedovážíme z Ameriky. My jsme v Americe. Narozdíl od naší konkurence, my můžeme díky tomu svým zákazníkům nabídnout skutečně velmi příznivé ceny. Přestože jsou v ČR spousty eshopů, které nabízejí stejné značky jako WestOutlet, nikdo kdo prodává pravé zboží (což u některých českých eshopů neplatí) nemá ceny jako my. Garantováno.

Perfektní servis

Protože se zabýváme výhradně prodejem oblečení, nemáme to jen na přilepšenou, neděláme to po večerech, nemůže se stát, že bychom měli zrovna na práci něco důležitějšího než zodpovězení Vašeho dotazu či vyřízení objednávky.

U nás můžete platit kartou

Myslíme na Vaše pohodlí. Pokud vlastníte platební kartu aktivovanou pro platby na Internetu, můžete svou objednávku okamžite a pohodlně zaplatit kartou. Ne všechny české eshopy tuto možnost nabízejí. Aby totiž mohl internetový obchod nabídnout svým zákazníkům možnost platit platební kartou, musí obchodník splnit poměrně přís ná kritéria. A ne každý eshop tímto sítem projde.

Nákup bez obav

Nákupu u nás se nemusíte bát. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Přejeme si, aby se k nám naši zákazníci rádi a s důvěrou vraceli. Je pro nás velmi důležité, abyste byl/a se svým nákupem, naším zbožím a službami naprosto spokojen/a. Chceme, abyste se cítil/a dobře. Svých zákazníků si vážíme. Pokud tedy nejste naprosto spokojen/a, a to z jakéhokoliv důvodu, zboží si můžete vyměnit za jiné nebo vrátit!

Ze zákona máte v Evropské unii toto právo ve lhůtě 14 dnů od doručení. My jdeme dál. Vždy Vám  vyjdeme maximálně vstříc. Zboží můžete zboží vyměnit nebo vrátit třeba i za měsíc. Jediná podmínka je, aby zboží bylo nenošené a nepoškozené. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, pošlete jej zpět a my Vám prostě obratem vrátíme Vaše peníze!

 

Všechny stránky