jazyky Přeskočit na obsah Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Co je to outlet?

Značkové oblečení je hezké a příjemně se nosí. Neškrtí. Je z kvalitních materiálů. Cítíte se v něm dobře. Značkové oblečení spoluvytváří vaše image. Je znakem vaší bonity. V obchodním světě i osobním životě jste ve značkovém oblečení pro své partnery důvěryhodnější a čitelnější, značkové oblečení vám pomáhá překonat mnohé bariéry a nedůvěru v mezilidských vztazích.

Nyní si můžete koupit značkové oblečení za cenu neznačkového – nesrovnatelná kvalita, výborné užitné vlastnosti, značkové košile, svetry, polokošile, sportovní čepice i za polovinu běžné ceny – to vše vám nabízí koncept tzv. outletového nakupování, v outletu nakoupíte značkové oblečení světoznámých značek za mimořádně výhodnou cenu, obvyklá sleva oproti běžným značkovým obchodům s oblečením je minimálně 30 %, často se pak pohybuje v rozmezí 40-80 %. Outlet je šetření na správném místě.

Outlet – co je to outlet? Historie outletového nakupování

Co to vlastně outlet je? Outlet je obchod, který prodává značkové oblečení (ale i boty či módní doplňky) ze starších či právě dobíhajících módních kolekcí – jedná se o nové a nepoužité oblečení, často na originálních ramínkách a s originálními visačkami, které je ve značkových obchodech a nákupních centrech střídáno oblečením z kolekcí nových – nejedná se tedy v žádném případě o second-hand či výprodej podřadného zboží, naopak - v outletu seženete i raritní, již vyprodané kusy oblečení či značky, které se u nás třeba ani neprodávají, outlet soustřeďuje do jednoho místa výprodeje značkového oblečení světoznámých výrobců i malosériové kolekce top návrhářů. První outlety vznikly v osmdesátých letech 20. století v USA, odkud se koncept outletového nakupování brzy přenesl do Velké Británie (kde mají outlety velkou tradici a jsou vel mi oblíben é) a pak do celé Evropy, Českou republiku nevyjímaje.

WestOutlet – specialista na košile a polokošile značek Ralph Lauren a Tommy Hilfiger

U nás, ve WestOutlet, se specializujeme na outletové oblečení z USA, naším hlavním prodejním artiklem jsou košile a polokošile, a to především značek a Tommy Hilfiger ve velkém výběru konfekčních velikostí, barev a vzorů. Naši nabídku neustále rozšiřujeme, a tak u nás nyní můžete koupit také oblečení značek Abercrombie&Fitch, Hollister, Vicoria´s Secret.....a další budou následovat.

Prodáváme oblečení pánské i dámské, kromě košil a polokošil nabízíme i značkové čepice, mikiny (nabízíme například široký sortiment mikin značky GAP, která se na českém trhu vyskytuje ojediněle), svetry, kravaty a další oděvní sortiment značek GAP, Nautica, Abercrombie & Fitch a již zmíněných a Tommy Hilfiger.

Všechny stránky